İkitelli Bilgisayar Servisi

İkitelli Bilgisayar Servisi

İkitelli bilgisayar;bilgisayar bakımı,bilgisayar tamiri,notebook-laptop servisi,teknik servis,toner dolum,güvenlik kamera sistemleri,alarm sistemi,server kurulumları,muhasebe programları v.b. hizmetler vermektedir.

Firmamız kurulduğu günden buyana hizmet alanlarını sürekli genişleterek ikitelli bölgesine ve çevre bölgelere teknik hizmet vermektedir.

 

Bilgisayar servisi;

  1. İkitelli bilgisayar servisi olarak iş yeri,ofis ve eviniz de bilgisayar problemi yaşadığınızda firmamıza (212) 472 88 34 no'lu sabit telefondan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.Gezici araç servislerimiz ve tecrübeli personellerimiz yerinde destek hizmeti ile bilgisayar arızalarınıza en kısa sürede çözüm sunacaktır.Bilgisayar bakımlarınızı yerinde ve tam teşekküllü yaptırmanız menfaatinize olacaktır.

Toner dolum ve satış;

İkitelli toner dolum hizmetinde marka bağımsız tüm yazıcıların toner bakım ve dolum hizmetini vermekteyiz.Toner dolum ihtiyacınızı karşılayacak tüm ekipman ve tecrübeye sahip olan arsen bilgisayar size bu alanda da hizmet vermektedir.

Toner dolum yanında,toner satış,toner bakım,orijinal ve muadil toner satışı da yapmaktayız.

Güvenlik kamera servisi ve kamera sistemleri;

Güvenlik kamera servis ve kurulum hizmetleri sunan firmamız mevcut sisteminizin arızalarına destek vermek yanında güvenlik kamera sistemleri kurulumu da yapmaktadır.

Muhasebe programları satış ve destek servisi;

Eta muhasebe programı,logo muhasebe programı,mikro muhasebe programı,akınsoft muhasebe programı destek,satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

Notebook servisi;

Tüm notebook markalarının satış ve servisi tek adreste:arsenbilgisayar.com.Marka bağımsız tüm laptoplarınıza tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız.

 

Satış ve servis hizmeti verdiğimiz bilgisayar markaları;

Casper bilgisayar,eksper bilgisayar,sony bilgisayar,toshiba bilgisayar,acer bilgisayar,dell bilgisayar ve diğer bilgisayar markaları

Dolum hizmeti verdiğimiz toner markaları;

Hp toner,samsung toner,xerox toner,epson toner,oki toner,develop toner,lexmark toner,canon toner,develop toner satış,muadil satış ve orijinal toner satış hizmetleri.